icon
  • icon
  • icon
  • icon
  • icon
icon
  • icon
  • icon
  • icon
  • icon

Виявлено ряд готельних мереж, які не пішли з ринку Росії

Під час війни Росії проти України світові компанії масово бойкотують бізнес окупанта та йдуть з російського ринку. Для одних це питання іміджу, інші не можуть працювати банально через санкції.
Багато компаній, досі ведуть бізнес в Росії . Серед них є кілька сотень готелів, які надають послуги розміщення: від широко відомих готельних мереж до міні-вілл.

Radisson Hotels Group залишається в Росії

Один із світових лідерів готельного бізнесу Radisson Hotel Group поки що не планує припиняти свою роботу в Росії. Про це кореспонденту ІА REGNUM повідомили у російській філії.

Готель Radisson Royal Hotel у Москві

Фото: Готель Radisson Royal Hotel у Москві

Після початку війни (24 лютого 2022 року) Світові мережі готелів почали йти з ринку Росії. Але 10 березня компанія Radisson Hotels повідомила, що залишається в Росії і працюватиме далі.
Цитата Науменко: «Всі готелі Radisson Hotel Group у Росії продовжують свою роботу. Ми уважно стежимо за розвитком ситуації в регіоні, дбаємо про благополуччя всіх гостей та членів команди та продовжуємо дотримуватись усіх інструкцій. Наші готелі можна забронювати безпосередньо».

3 бренда Radisson в Росії

Фото: 3 бренда Radisson в Росії

Компанія Radisson Hotels налічує 7 брендів:
- Radisson Collection- Radisson Blu- Radisson- Radisson RED- Park Plaza- Park Inn by Radisson- Country Inn and Suites by Radisson
За даними commercialproperty Radisson має в Росії 37 готелів, сумарно на 9907 номерів! І 4 готелі зараз на етапі будівництва.

Мережа готелів Accor Hotels залишається в Росії

Незважаючи на масштабні санкції Євросоюзу та США проти Росії, більшість великих готельних брендів мають намір продовжити роботу на території країни. Про це стало відомо під час закритої наради Ростуризму з представниками готельного бізнесу.

Готель Mercure by Accor у Москві

Фото: Готель Mercure by Accor у Москві

Так, керівництво Accor Hotels прийняло рішення й надалі керувати об'єктами у російському регіоні. Готелі холдингу працюють більш ніж у 25 містах країни.
Незважаючи на те, що війну в Україні названо «трагедією», генеральний директор Accor Себастьян Базен заявив, що компанія не планує йти з Росії, зазначивши, що вона ніколи не припиняла свою діяльність у країнах, що роздираються війною.

4 бренда Accor в Росії

Фото: 4 бренда Accor в Росії

Компанія Accor Hotels налічує 5 брендів в России:
- Mercure- Fairmont- ibis- Mgallery- Rixos
За даними commercialproperty Accor має в Росії 52 готелів, сумарно на 8736 номерів! І 36 готелі зараз на етапі будівництва.

Louvre Hotels Group залишається в Росії

2-а група гостинності в Європі – Louvre Hotels Group, не йде з Росії та продовжує будувати готелі в Україні!

Готель Tulip Inn Rosa у Сочі

Фото: Готель Tulip Inn Rosa у Сочі

Після початку війни (24 лютого 2022 року) Світові мережі готелів почали йти з ринку Росії. Але Louvre не пішов з ринку, і його якось проігнорували ЗМІ. Немає статей на тему догляду Louvre з Росії. Хоча, за нашими даними, їхні готелі продовжують працювати там.

логотип Louvre Hotels Group

Фото: логотип Louvre Hotels Group

Компанія Louvre Hotels налічує 4 отеля в России - Tulip Inn Rosa Khutor HotelНайвідоміший це Tulip Inn Rosa в Сочі, 4 зірки
Компанія Louvre Хоч і має невелику кількість готелів у Росії. Але сумарно по всьому світу вони мають понад 1600 готелів у 60 країнах і, тільки уявити, 142 000 номерів.Така велика мережа розпочала будівництво одразу трьох готелів в Україні. Але наше завдання не дозволити їм це зробити, доки вони не покинуть ринок Росії.
За даними commercialproperty Louvre має в Росії 4 готелі, сумарно на 520 номерів!

Це все означає, що податки йдуть на спонсорування війни проти УкраїниМи вимагаємо Radisson, Accor та Louvre вийти з Росії та компенсувати збитки, які ця мережа завдала працюючи та сплачуючи податки там!