icon
  • icon
  • icon
  • icon
  • icon
icon
  • icon
  • icon
  • icon
  • icon

Російські готелі в Україні

Нещодавно мер Львова Андрій Садовий опублікував список російських компаній, які працюють в Україні.В опублікованому списку були такі відомі компанії, як Reikartz Hotels, деякі готелі Premier Hotels. Mozart Hotels взагалі заарештували нещодавно.Ми продовжимо цей список і розповімо про три готельні компанії, які продовжують працювати в Росії.

Radisson Hotels Group

Один із світових лідерів готельного бізнесу Radisson Hotel Group поки що не планує припиняти свою роботу в Росії. Про це кореспонденту ІА REGNUM повідомили у російській філії.

Готель Radisson Royal Hotel у Москві

Фото: Готель Radisson Royal Hotel у Москві

Після початку війни (24 лютого 2022 року) Світові мережі готелів почали йти з ринку Росії. Але 10 березня компанія Radisson Hotels повідомила, що залишається в Росії і працюватиме далі.

Під брендом Radisson Hotels в Україні працюють такі готелі:
📌Київ- Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska- Radisson Blu Hotel, Kyiv City Centre- Radisson Blu Hotel, Kyiv Podil City Centre📌Одеса- Radisson Hotel City Centre Odesa 📌Буковель- Radisson Blu Resort, Bukovel

Radisson Blu Hotel
Radisson Blu Hotel
Radisson Hotel
Park Inn by Radisson
Radisson Blu Resort

Radisson Hotels має в Росії 37 готелів, сумарно на 9907 номерів! І 4 готелі зараз на етапі будівництва.
Українська громадськість та "об'єднання укр готелів та ресторанів" вимагає, щоб усі готелі Radisson Hotels були заарештовані та передані до АРМА.

Мережа готелів Accor Hotels

Незважаючи на масштабні санкції Євросоюзу та США проти Росії, більшість великих готельних брендів мають намір продовжити роботу на території країни. Про це стало відомо під час закритої наради Ростуризму з представниками готельного бізнесу.

Готель Mercure by Accor у Москві

Фото: Готель Mercure by Accor у Москві

Так, керівництво Accor Hotels прийняло рішення й надалі керувати об'єктами у російському регіоні. Готелі холдингу працюють більш ніж у 25 містах країни.

Під брендом Accor Hotels в Україні працюють такі готелі:
📌Київ- Ibis Kyiv City Center- Fairmont Grand Hotel - Kyiv - Ibis Kyiv Railway Station - Mercure Kyiv Congress - Adagio Kyiv Beresteiska📌Одеса- Hotel De Paris Odessa - Mgallery📌Львiв- Ibis Lviv Centre- Ibis Styles Lviv Center nter 

Fairmont Grand Hotel
Ibis Styles
Ibis Hotel
Ibis
Mercure Hotel
Hotel Mgallery

Accor має в Росії 52 готелів, сумарно на 8736 номерів! І 36 готелі зараз на етапі будівництва.
Українська громадськість та "об'єднання укр готелів та ресторанів" вимагає, щоб усі готелі Accor Hotels були заарештовані та передані до АРМА.

Louvre Hotels Group

2-а група гостинності в Європі – Louvre Hotels Group, не йде з Росії та продовжує будувати готелі в Україні!

Готель Tulip Inn Rosa у Сочі

Фото: Готель Tulip Inn Rosa у Сочі

Після початку війни (24 лютого 2022 року) Світові мережі готелів почали йти з ринку Росії. Але Louvre не пішов з ринку, і його якось проігнорували ЗМІ. Немає статей на тему догляду Louvre з Росії. Хоча, за нашими даними, їхні готелі продовжують працювати там.
Louvre Hotels Group має в Росії 4 готелі, сумарно на 520 номерів!
На даний момент, разом з QUOROOM і ГІЛЬДІЯ, Louvre будує 2 готелі у Львові. Зараз, їхні готелі працюють у Росії і тепер будуть у нас.

Quoroom

Фото: логотип Quoroom

Гiльдiя

Фото: логотип Гiльдiя

Нам дуже соромно за українські компанії, які будують готелі разом із проросійськими мережами. Тим більше, коли йде війна. Наші підприємці повинні знати, що не можна зв'язуватися з компаніями, які підтримують війну в нашій країні!

Вимагаємо компанії Quoroom та Гільдія публічно відмовитися працювати з Louvre Hotels Group