icon
  • icon
  • icon
  • icon
  • icon
icon
  • icon
  • icon
  • icon
  • icon

Російські готелі в Україні

У Києві та Львові було знайдено ще два готелі з російськими власникамиBursa Hotel та Rudolfo Hotel

Готель "Bursa"

BURSA — бутик-отель, переворачивающий представление о гостеприимстве в историческом центре Киева. 33 уютных спальни, нео-бистро SUPRA, бар на крыше 1818, музыкальный бар PARAKALΩ и уютная библиотека.В BURSA также есть камерный кинотеатр KINO42, ориентированный на нишевые и независимые фильмы, и галерея современного искусства. (Говорится на их сайте)

Bursa Hotel

Фото: Bursa Hotel

Власенко Галина Миколаївна - Посібник російських окупантів у Криму.Співробітник окупаційної адміністрації - Начальник Територіального відділу управління Росспоживнагляду по Республіці Крим.
Також притягається до відповідальності за декількома справами таких як порушення порядку проведення розрахунків, особа, яка притягається до адмін. відповідальності у м. Київ та як боржник в місті Харків. Рахується як пов’язана особа з РГФ в м. Сімферополь. 
Цікаво, що однією із співзасновниць ТОВ «Дендро Індастрі», зареєстрованого на пл. Ринок, 28, в одній з квартир, власником яких є австрієць, є також громадянка 🇷🇺РФ. 

опендата готеля Bursa

Фото: опендата готеля Bursa

Готель "Rudolfo"

Бутік-готель «Rudolfo» розташований у центрі Львова, що на вулиці Вірменській, 4. Одна із найстаріших вулиць Львова була названа на честь вірменської громади, що виникла у Львові у 13 столітті. Центральне розташування та тихі вулички створюють неповторну місцеву атмосферу для знайомства зі Львовом.

Rudolfo Hotel

Фото: Rudolfo Hotel

Готель розташований у колишній кам’яниці Обухівській за адресою: вулиця Вірменська, 4. Власником кам’яниці є громадянин Австрії Франц Пісек.
Австрієць веде бізнес у галузі деревообробки в Австрії, Україні та Росії – в Архангельській області 🇷🇺РФ, де він є співзасновником трьох компаній.

Цікаво, що однією із співзасновниць ТОВ «Дендро Індастрі», зареєстрованого на пл. Ринок, 28, в одній з квартир, власником яких є австрієць, є також громадянка 🇷🇺РФ. 

опендата Rudolfo Hotel

Фото: опендата Rudolfo Hotel

Це все означає, що % від доходів за бренд та управління йде саме цим громадянам до Росії. Вимагаємо готелі Bursa та Rudolfo піти з ринку України