icon
  • icon
  • icon
  • icon
  • icon
icon
  • icon
  • icon
  • icon
  • icon

Мережа готелів Louvre Hotels Group залишається в Росії та заходить до України з готелем Kristal Plaza у Львовi 

2-а група гостинності в Європі – Louvre Hotels Group, не йде з Росії та продовжує будувати готелі в Україні!

Готель Tulip Inn Rosa у Сочі

Фото: Готель Tulip Inn Rosa у Сочі

Після початку війни (24 лютого 2022 року) Світові мережі готелів почали йти з ринку Росії. Але Louvre не пішов з ринку, і його якось проігнорували ЗМІ. Немає статей на тему догляду Louvre з Росії. Хоча, за нашими даними, їхні готелі продовжують працювати там.
Компанія Louvre Hotels налічує 4 готеля в Росії - Tulip Inn Rosa Khutor Hotel, які продовжують працювати з початку війни.В Україні є дві компанії, які вже мають намір будувати готелі для Louvre. Про них і поговоримо.

ГАЛИЦЬКА БУДІВЕЛЬНА ГІЛЬДІЯ

ГАЛИЦЬКА БУДІВЕЛЬНА ГІЛЬДІЯ

ТзОВ «ГАЛИЦЬКА БУДІВЕЛЬНА ГІЛЬДІЯ» засноване в 2011р. Засновниками даного підприємства є професійні будівельники з великим досвідом роботи, які займали ключові посади на підприємствах будівельної галузі.
Підприємство створене з метою стати одним з найпотужніших підприємств України, та надавати повний спектр якісних будівельних послуг, які задовольнять найвибагливіших клієнтів.Основною цінністю підприємства є його кадри. Зараз на підприємстві працює молодий злагоджений колектив професіоналів для яких БУДІВНИЦТВО – ЖИТТЯ. (Говориться на їхньому сайті)
Мають понад 50 проектів - Торговий центр «ВАМ»- Адміністративний корпус «Снєжка-Україна»- Будівництво елітного житлового будинку на вул. Лисенка у Львові- 5-поверховий житловий будинок на вул. Стрийській, 189 у Львові- Багатоквартирний житловий будинок на пр. Чорновола у м. Львів

Планують побудувати з Louvre - KRISTAL PLAZAKRISTAL PLAZA розташований в епіцентрі інновацій те технологій Львова. Новий перспективний район формують: IT-парк, LvivTech.City та інші IT-компанії, а також прогресивний навчальний заклад – Український Каталоцький Університет.
Багатогранний, ніби дорогоцінність, бізнес-центр поєднав у собі: просторі офіси класу «А», комфортабельний коворкінг, сучасний спортивний зал, престижний апарт-готель та кав'ярню.
Преміальний бізнес-центр є мультифункціональним, адже тут чимало приміщень для різного роду діяльності. Один з плюсів мультифункціонального комплексу – ми будуємо його, як для себе. Все надійно, продумано, функціонально та стильно. Адже офіс Галицької Будівельної Гільдії буде у цій же будівлі, що і ваш, якщо оберете для себе KRISTAL PLAZA.

KRISTAL PLAZA

Фото: KRISTAL PLAZA

Зараз підписання франчайзингової угоди з Louvre перебуває на фінальній стадії. Вони кажуть: "Ми в Louvre віримо у стрімке відновлення готельного ринку України після вашої Перемоги". Але самi досi працюють в Рашцi.

Нам дуже соромно за українські компанії, які будують готелі разом із проросійськими мережами. Тим більше, коли йде війна. Наші підприємці повинні знати, що не можна зв'язуватися з компаніями, які підтримують війну в нашій країні!
Вимагаємо компанії та Гільдія публічно відмовитися працювати з Louvre Hotels Group