icon
  • icon
  • icon
  • icon
  • icon
icon
  • icon
  • icon
  • icon
  • icon

Зеленський запровадив санкції проти готелів Optima Hotels

Україна запровадила санкції проти десятків пов’язаних з російськими фізособами іноземних компаній, які володіють великими активами в Україні – наприклад, Криворізьким залізорудним комбінатом, готельними мережами Optima та Premier. Частину цих активів вже заарештовано.

Optima Hotels, найбільша Російська мережа готелів в Україні

Компанія позиціонується як найбільший готельний оператор в Україні.Також мережа має готелі у Казахстані, Швеції, Німеччині, Грузії та інших країнах:

Перелік готелів компанії Optima в Україні

Фото: Перелік готелів компанії бренду Optima Hotels and Resorts в Україні

Reikartz Hotel Group змінила назву на Optima Hotels and Resorts
"ТОВ Рейкарц и партнери. Україна" в Єдиному державному реєстрі значиться як спільне українсько-бельгійське підприємство в формі товариства з обмеженою відповідальністю "Рейкарц і партнери. Україна".


Адреса: місто Львів, вулиця Друкарська, будинок 9Дата заснування: 09.07.1999Код ЄДРПОУ: 30478157
Власники:Компанія "Рейкартц Хотелс Енд Різортс (Сайпрес) Лімітед" - 19 614 348 грн. (99.99%);Компанія з обмеженою відповідальністю "Фріотрон Холдінгс Лімітед" - засновник 2 594 грн. (0.01%).
За даними Опендатабот, бенефіціаром зазначений Юрій Валерійович Васін, який зареєстрований за адресою: місто Москва, район Щукіно, вулиця Гамалії, будинок № 6, квартира № 15:

Також санкції запроваджено проти компаній, пов'язаних із екснардепом від забороненої ОПЗЖ Віктором Медведчуком та іншими підсанкційними особами. Крім того, під обмеження потрапили засновники, керівники та бенефіціари проросійських компаній, які володіють значними активами на території України.

Президент України Зеленський

У перелiку також пов'язані з Reikartz Hotel Group (Optima Hotels and Resorts), створеною російським бізнесменом Юрієм Васіним, кіпрські компанії Reikartz Hotels and Resorts (Optima Hotels and Resorts) (Cyprus) Limited, Friotron Holdings Limited та Friotron Holdings Limited.

Опендата Васин Юрий Валерьевич

Фото: Опендата Васин Юрий Валерьевич

Оновлення: Reikartz Hotel Group змінила назву на Optima Hotels and Resorts
Після публікації цього матеріалу до редакції РБК-Україна звернувся CEO мережі готелів Reikartz Hotel Group Андрій Дема, який попросив додати нову інформацію стосовно громадянства бенефіціара ТОВ "Рейкарц і партнери. Україна" та мережі готелів "Reikartz Hotel Group" Юрія Васіна.
Андрій Дема надав паспортні дані, які підтверджують, що власник та кінцевий бенефіціар мережі готелів Юрій Васін має паспорт громадянина Турецької Республіки:

Турецький паспорт Васіна Юрія Валерійовича

Фото: Турецький паспорт Васіна Юрія Валерійовича

Це все означає, що % від доходів за бренд та управління йде саме цим громадянам до Росії. Вимагаємо Українські готелі під брендом Optima відмовитись від них публічно!