icon
  • icon
  • icon
  • icon
  • icon
icon
  • icon
  • icon
  • icon
  • icon

Bankhotel та Агент ФСБ 

В'ячеслав Юткін будує готелі у Львові на російські гроші

В'ячеслав Юткін

Фото: В'ячеслав Юткін

Те, що на початку дев'яностих років минулого століття працівники спецслужб стали активно перекваліфікуватися на бізнесменів, ні для кого не є секретом
Сама специфіка роботи давала величезні можливості для освоєння нових сфер діяльності – чекістам було відомо багато секретів новоявлених нуворишів, а зв'язки зі своїми колегами були не тільки на території колишнього Союзу, а й у всьому світі.
Серед таких колишніх «чекістів» виявився і В'ячеслав Юткін, який нині активно працює в Україні. Найбільш він відомий тим, що будує готелі, але це не єдиний його бізнес. За даними сайту youcontrol, він тією чи іншою мірою причетний до діяльності 30 фірм.

youcontrol В'ячеслав Юткін

Фото: youcontrol В'ячеслав Юткін

А починалося все далекого 1995 року, коли до нього звернулися товариші по службі з Москви і запропонували очолити в Україні банк НРБ. За словами Юткіна, пропозицію йому зробив Артемій Лебедєв, виходець із КДБ та російський олігарх. 
Щоправда, з Лебедєвим потім виникли тертя – за словами Юткіна, той «кинув» його після того, як Юткін побудував у Криму комплекс «Море» – нібито всупереч обіцянкам Лебедєва передати цей комплекс у володіння Юткіна, виявилося, що серед власників прізвища останнього немає.
Крім того, варто нагадати, що Юткін очолював свого часу доньку російського Ощадбанку в Україні та Промінвестбанк з російським капіталом.Юткін не приховує, що працював і працює в тісному зв'язку з російськими колегами і на російські гроші.
Всі ці факти, втім, не заважають йому продовжувати вести бізнес у нашій країні і сьогодні. І, здається, зовсім не переймаються вітчизняними спецслужбами.Хоча, якщо проаналізувати дані ресурсу Youcontrol, то виявиться, що майже всі бізнеси, в яких бере участь Юткін, перебувають у списках санкцій вітчизняного РНБО та міжнародних партнерів України:

Youcontrol список санкцiй

Фото: Youcontrol список санкцiй

У тому числі й готелі, які активно будує Юткін останніми роками. Йому належать «Парк-готель Київ» у столиці, «Конгрес-готель «Пуща» у Пущі-Водиці, «Дачний готель «Глібівка» у Глібівці Вишгородського району Київщини, готель у Карпатах. У Львові Юткін володіє BANKHOTEL, відкритим у 2018 році.

BANKHOTEL

Фото: BANKHOTEL

Всі ці готельні проекти, як ви самі розумієте, коштували дуже дорого. Звідки взялися гроші, сам В'ячеслав Юткін особливо не поширюється, але, наприклад, щодо BANKHOTEL він заявив, що 60% суми у 20 мільйонів доларів, які були витрачені на його реконструкцію та відкриття, належать йому особисто. А решта 40% – це кредити «Таскомбанку» та банку «ВТБ», який теж є російським. Очолює його, до речі, член вищої ради партії «Єдина Росія» Леонід Костін, який перебуває під санкціями США.
До того ж, як свідчать дані з державних реєстрів Російської Федерації, В'ячеслав Юткін залишається співвласником готелів у Криму і веде там бізнес за законами країни-агресора. Він володіє готелем «Морська» разом із генералом служби зовнішньої розвідки Росії Олександром Лебедєвим та апарт-готелем «Таврійський». Також Юткін контролює готель "Слава" в Алушті.
Якщо подивитися на підприємства, якими володіє Юткін, то в їхньому переліку виявиться щонайменше три, у назві яких є абревіатура «НРБ»:

BANKHOTEL Юткін НРБ

Фото: BANKHOTEL Юткін НРБ

А якщо подивитися на офіційну біографію Артемія Лебедєва, то виявиться, що він до 2019 року був власником Національного резервного банку, скорочено НРБ. Знаходиться це підприємство у Росії, у Москві:

НРБ

Фото: НРБ

Втім, Юткін і не приховує, що НРБ причетний до його бізнесу в Україні. Але це також зовсім не заважає В'ячеславу Михайловичу вести справи в нашій країні.
У тому числі і на великий бізнес, яким якраз і займається в нашій країні В'ячеслав Михайлович Юткін, використовуючи російські гроші та зв'язки зі своїми колегами з КДБ СРСР та ФСБ РФ.
Вимагаємо припинення роботи BANKHOTEL та передачу прав до АРМА